Darmowa dostawa od 80,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty

Bezproblemowe zwroty

Szanowni Klienci,

Chcemy Was poinformować, że zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi praw konsumentów, macie Państwo prawo do zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia, bez podawania przyczyny.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego towaru lub zmieniliście zdanie, możecie skorzystać z prawa do zwrotu. Aby to zrobić, prosimy o przestrzeganie poniższych kroków:

Kroki procesu zwrotu:

html-11. Przygotuj się do zwrotu:

Upewnij się, że masz wszystkie potrzebne dokumenty, w tym dowód zakupu, paragon lub potwierdzenie zamówienia online. Upewnij się również, że produkt, który chcesz zwrócić, jest w stanie zgodnym z polityką zwrotów sklepu (np. nieużywany, w oryginalnym opakowaniu, z metkami).

Prosimy o nieoklejanie produktów taśmą bez uprzedniego zabezpieczenia np. folią ze względu na możliwość uszkodzenia produktu. Dziękujemy! 😊


html-22. Skontaktuj się ze sklepem:

Zazwyczaj musisz skontaktować się ze sklepem, aby zgłosić swoją intencję zwrotu. Najlepiej jest to zrobić poprzez formularz online, który znajdziesz na naszej stronie adresowej pod wskazanym adresem: FORMULARZ ZWROTU


html-33. Przygotuj produkt do zwrotu:

Po otrzymaniu instrukcji, zapakuj produkt zgodnie z wymaganiami. Często będziesz musiał dołączyć do paczki dokument potwierdzający zwrot, który otrzymasz od sklepu po zgłoszeniu zwrotu.


html-44. Odeślij produkt:

Zgodnie z instrukcjami sklepu, odeślij produkt do wyznaczonego miejsca. Sklep zapewni etykietę zwrotną, którą otrzymasz po zgłoszenia zwrotu online. Pomniejszamy kwotę do zwrotu o cenę przesyłki.

Adres do zwrotu:
Grupa Ulubione Dawid Szczygielski
Al. Wojska Polskiego 63A
21-400 Łuków

html-55. Oczekuj na zwrot środków:

Po otrzymaniu zwrotu sklep przetworzy zwrot i zwróci Ci pieniądze na konto w sposób określony w polityce zwrotów.


html-66. Weryfikacja:

Upewnij się, że śledzisz proces zwrotu, aby mieć pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta sklepu, aby uzyskać dodatkową pomoc.

pixel