Darmowa dostawa od 80,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Środki do pielęgnacji obuwia

( ilość produktów: 11 )

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko przepiękne obuwie, ale także środki do pielęgnacji obuwia. Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się doskonałym wyglądem swoich butów, konieczne jest zadbanie o nie. Nie wystarczy tylko przecieranie ich suchą lub wilgotną szmatką. Potrzebne są dodatkowe impregnaty i kosmetyki do butów, jeśli chcesz, żeby służyły Ci przez wiele kolejnych lat.

Środki do pielęgnacji obuwia to nie tylko dbanie o nie od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Właśnie dlatego w naszym asortymencie znajdziesz dezodoranty do obuwia. Będą one niezwykle przydatne dla osób, które spędzają w obuwiu wiele godzin w ciągu dnia, np. w pracy czy szkole, ale także dla osób uprawiających różne sporty.

Sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji obuwia

Te kosmetyki do butów skutecznie niwelują zapach potu i sprawiają, że możesz poczuć się pewnie i komfortowo. Być może znasz to niezręczne uczucie, gdy idziesz kogoś odwiedzić, a jesteś po całym dniu na nogach i musisz zdjąć buty. Wiesz, jak to się może skończyć. Po używaniu dezodorantu do obuwia ten problem nie będzie Cię dotyczył.

Jeśli uprawiasz jakiś sport, prawdopodobnie dotknął Cię problem nieprzyjemnego zapachu obuwia po każdym treningu. Środki do pielęgnacji obuwia w postaci dezodorantu skutecznie pozbędą się nieprzyjemnego zapachu i odświeżą Twoje buty. Żebyś bez skrępowania mógł przebierać się po treningu wśród ludzi.

Bardzo ważnymi środkami do pielęgnacji obuwia są impregnaty. To dzięki nim możesz latami cieszyć się pięknym wyglądem swoich ulubionych butów. Ale nie tylko butów - impregnaty świetnie sprawdzą się też w przypadku torebek czy ubrań. Jeśli wybierzesz przezroczysty impregnat, możesz użyć go do każdego koloru obuwia. Postaw na uniwersalny środek, który będzie dobry i do skóry, i do zamszu, i do nubuku, i do innych materiałów.

Jeśli zastosujesz impregnaty przed pierwszym wyjściem na zewnątrz, ochronisz swoje buty przed wilgocią, śniegiem czy solą sypaną zimą na chodniki. Jednak najlepszą ochronę uzyskasz, gdy użyjesz impregnatu przez każdym wyjściem na deszcz czy śnieg.

Impregnaty dobrze chronią też przed silnymi zabrudzeniami oraz świetnie konserwują obuwie, tym samym przedłużając ich żywotność.

pixel