Skórzane czółenka damskie na szpilce - Zygmunt 358 czarne
- *Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry.
- *Elegancka ozdobna klamra w stylu retro.
- *Smukła szpilka podkreślająca sylwetkę.
- *Regulowany pasek zapinany wokół kostki.
- *Zamknięty nosek w szpic wydłużający optycznie stopę.
Eleganckie czółenka damskie na szpilce – Zygmunt 358, czarne
Czółenka Zygmunt 358 to kwintesencja klasycznej elegancji z subtelnym akcentem retro. Wykonane z naturalnej, miękkiej skóry w głębokim odcieniu czerni, stanowią doskonałe dopełnienie wieczorowych stylizacji, ale sprawdzą się również podczas oficjalnych spotkań czy wyjątkowych okazji.
Model zachwyca smukłą szpilką, która optycznie wydłuża nogi i podkreśla kobiecą sylwetkę. Zamknięty nosek w szpic dodaje obuwiu eleganckiego charakteru, a ozdobna klamra w stylu vintage przyciąga wzrok i nadaje całości unikalnego wyrazu.
Dodatkowym atutem jest zapięcie na kostce z regulowanym paskiem, które gwarantuje stabilność oraz idealne dopasowanie do stopy. Starannie dobrane materiały i dbałość o detale sprawiają, że czółenka Zygmunt 358 są nie tylko stylowe, ale i wygodne – nawet podczas dłuższego noszenia.
Zalety czółenek Zygmunt 358
- Naturalna skóra: Wysokogatunkowy materiał zapewnia komfort i trwałość.
- Stylowa klamra: Wyrafinowany detal inspirowany stylem retro.
- Klasyczna szpilka: Smukły obcas, który podkreśla sylwetkę i dodaje elegancji.
- Zapięcie na kostce: Regulowany pasek dla lepszego dopasowania i stabilności.
- Głęboka czerń: Ponadczasowy kolor, idealny do stylizacji wieczorowych.
Zygmunt 358 to idealny wybór dla kobiet ceniących elegancję, precyzję wykonania i niebanalne detale. Postaw na klasykę w nowoczesnym wydaniu – wyróżnij się z klasą przy każdej okazji.
Rozmiar | Długość wkładki |
---|---|
37 | 23.5 cm |